JP „Užice razvoj“ obaveštava građane da će u četvrtak 07.11.2019. i u petak 08.11.2019. godine, zbog izvođenja radova na asfaltiranju deonice ulice Nikole Pašića, od raskrsnice sa ulicom Dimitrija Tucovića (kod Muzeja) do raskrsnice sa Ulicom Vojvode Demira (Rakijska pijac), navedena deonica biti zatvorena za saobraćaj motornih vozila u vremenskom intervalu od 09 do 15 časova.
Vozila na liniji 10: Užice AS – Ribaševina – Trnava sabraćaće izmenjenom trasom za vreme izvođenja radova na asfaltiranju, od Muzeja, ulicom Miloša Obrenovića do Senjaka, a zatim do Mendinog brda, Sarića Osoja i dalje ustaljenom trasom.
Molimo građane da učestvuju u saobraćaju uz povećan oprez, koriste alternativne pravce i poštuju postavljenu privremenu saobraćajnu signalizaciju.
uzice.rs