ОГЛАСНА ТАБЛА
СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Ужичанка Лидија Трмчић шампиоинка државе у каратеу

Првенство Србије у каратеу за сениоре и сениорке, одржано је у недељу 14.априла у Чачку.
Каратискиња Карате клуба „Ужице“ Лидија Трмчић у конкуренцији борбе до 50 кг освојила је златну медаљу и тако постала шампион државе. Прошлогодиња вицешампионка Србије, трећепласирана на Првенству Балкана успела је да освоји титулу првака.

„Сјајан резултат за наш клуб и град. Лидија се сјајно борила , у финалу је победила резултатом 6-0 и тако показала да је израсла у врхунског борца“ – изјавио је тренер Милош Ршумовић.