ОГЛАСНА ТАБЛА
СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Успешан викенд за каратисте КК „Ужице“

За викенд у Чачку, одржано је Школско Првенство Централне Србије, као и Првенство региона за
сениорке и сениоре.

Такмичари КК „Ужица“ представљали су своје школе и у веома јакој конкуренцији, где је у
категоријама било по 30 и више такмичара, освојили једну златну, једну сребрну и 5 бронзаних
медаља. Најуспешнији је био Сергеј Курћубић ученик ОШ“Краљ Петар II-Прва Основна Школа“
који је у конкуренцији ката VII и VIII разред освојио златну медаљу, док је Милица Газдић из
ОШ“Нада Матић“ I и II разред освојила бронзу. У борбама освојено је 5 бронзаних медаља.
Петра Богићевић ОШ“Душан Јерковић“ V и VI разред преко 40 кг, Новак Благојевић ОШ“Стари
град“ Vи VI разред до 40 кг, Јована Пејић ОШ“Стари град“ VII и VIII разред до 49 кг, Павле Ристовић
СШ „Ужичка гимназија“ III и IV разред преко 76 кг и Вукашин Радојевић средња Техничка школа I
и II разред до 63 кг. Са ђацима су били тренери Живан и Милош Ршумовић.На Првенству региона за сениорке и сениоре најуспешнија је била Лидија Трмчић, која је у
категорији до 50 кг, после две убеедљиве победе, освојила златну медаљу. Павле Ристовић у
категорији до 84 кг, поражен је у четвртфиналу.