ОГЛАСНА ТАБЛА
УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Укинута забрана саобраћаја за шлепере и камионе са приколицом у Златиборском округу

Ужице – Сви путеви на територији Златиборског округа тренутно су проходни и чисти, а рано јутрос око четири сата укинута је забрана за шлепере и камионе са приколицом са свих путева.

„Нови снег није направио веће проблеме у саобраћајном функционисању, путари са расположивом механизацијом очистили су све путеве првог и другог приоритета. Путеви су тренутно проходни”, рекао је за Ален Мушановић из Путева Ужице.

Нове снежне падавине нису изазвале веће проблеме ни на територији Ивањиве и Сјенице, путеви су проходни.

„Још једном апелујемо на све возаче да на пут не крећу без зимске опреме и да своју вожњу прилагоде условима на путу”, поручио је Мушановић.

Глас западне Србије/РИНА

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Обавештење штрајкачког одбора ужичких и чајетинских школа, најављен нови протест за 24. јануар

ОГЛАСНА ТАБЛА

ГГ Слога Ужице: „Срамно ругање власти грађанима Србије“

ОГЛАСНА ТАБЛА

Ужички студенти позивају грађане да се придруже генералном штрајку 24. јануара

ОГЛАСНА ТАБЛА

Данас мало топлије, облаци, киша и сунце од севера ка југу Србије

ОГЛАСНА ТАБЛА

Тежак судар камиона и аутомобила на путу Пожега-Ужице

ОГЛАСНА ТАБЛА

Писмо подршке просветним радницима. Студенти у блокади Педагошког факултета у Ужицу

ОГЛАСНА ТАБЛА

Пореска управа почела да шаље решења о порезу паушалцима

ОГЛАСНА ТАБЛА

Четворо повређених у несрећи код Сјенице: Малолетница због повреда врата транспортована за Београд

ОГЛАСНА ТАБЛА

Преко 60 одсто Срба бар једном годишње посети Златибор, јако мали број њих зна колико је ова планина заправо „бетонирана“: Објављени званични подаци истраживања, визију модерног развоја подржава огромна већина

ОГЛАСНА ТАБЛА