ОГЛАСНА ТАБЛА
СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Трећа везана победа Слободе! Србијанац донео радост (ВИДЕО)

Фудбалери Слободе победили су синоћ у Ужицу у дуелу са ФК Дубочицом у утакмици 28. кола  Прве лиге Србије.

ГФК СЛОБОДА – ГФК ДУБОЧИЦА 0:1

Стрелац: 1:0 Милан Србијанац у 75. минуту – Ужице, стадион „Радомир Антић“, гледалаца: 800, судија: Саша Ранисавић (Сремска Митровица), жути картони: Јанковић, Силађи (Слобода), Илић (Дубочица).

СЛОБОДА: Савић, Јанковић (П. Јовановић), Цветић, Алић, Глишовић, Силађи, Ђукић (Рашковић), Глишовић, Цхарлес (Гајић), М. Јовановић, Мyунг (Србијанац).

ДУБОЧИЦА: Кнежевић, Јовић, Стевановић, Ђокић (Тасић), Рачић, Толић (Савић), Ђурић (Стојановић), Милић (Талло), Јованчић, Белић, Илић.

Равноправна игра у првих 45 минута, без ситуација које би могле да се означе као изузетно повољен прилике за гол. Тренер Слободе Љубиша Стаменковић – Пискавац је „погодио“ са својим изменама. Резервиста Србијанац је у 75. минуту после правог малог карамбола у шеснаестерцу Дубочице и лоше реакције дела одбране гостију прецизним ударцем успео да савлада голмана Кнежевића.