ОГЛАСНА ТАБЛА
СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Такмичари АК „Ужице“ освојили три медаље на „Ибарском кросу“ у Краљеву

У Краљеву је одржан 14-и по реду „Ибарски крос“. По веома хладном времену и на залеђеној стази,
поред реке Ибар и учешћа преко 200 такмичара из Румуније, Босне и Херцеговине, Црне Горе и великог броја клубова из Србије, учешћествовали су и такмичари Атлетског клуба „Ужице“. Истакли су се добрим резултатима освојивши три медаље. У трци млађих пионира (до 13 година) на 800 метара победио је Марко Мићевић и освојио златну медаљу. Прво место освојио је и Михаило Јакшић у трци старијих пионира (до 15 goodina) на 800 метара. У трци ветерана на 2.400метара Ацо Јовановић освојио је треће место.

„Одлична манифестација и квалитетне трке. Био сам привилегован и поносан наступима Михаила и Марка. Показали су присутнима како је атлетика леп спорт“ , изјавио је ренер Атлетског клуба „Ужице“ Жељко Челиковић.
Њихов брилијантан наступ, убедљиве победе, грациозно трчање, иза те лепоте трчасња утакан је велики рад, као и сати проведени на тренингу по Сунцу, киши, снегу, мразу. Децу од почетка треба учити вредностима јер рад увек победи. Идемо даље. Надам се да ћемо имати још нове деце у Клубу.