ОГЛАСНА ТАБЛА
СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ СРБИЈА ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Такмичари АК “Ужице” најуспешнији у Смедереву

Ужице – Град атлетике
У Смедереву је одржан Пролећни крос Централне Србије уз учешће такмичара из свих клубова са територије Централне Србије, по кишовитом, ветровитом и веома хладном времену, на ком је Атлетски клуб “Смедерево” био веома добар домаћин и организатор.

У Смедеревској тврђави “играло се ужичко коло”. Такмичари Атлетског клуба “Ужице” били су најуспешнији клуб освојивши три златне медаље.

Најпре је у трци млађих пионира (У14) на 2.000 метара даровити Марко Мићевић убедљиво победио и освојио титулу првака Централне Србије. У трци старијих пионира (У16) на 2.000 метара актуелни првак Србије “ужички тигар” Михајло Јакшић надмоћно је победио и наставио низ победа које ове године постиже.

Шлаг на торту ставио је Мирко Минић који је победио у трци на 2.000 метара.
Такмичари Атлетског клуба “Ужице” у наредном период учествоваће на тркама који их очекују и не сумњамо да ће нас опет пријатно обрадовати јер је Ужице “Град атлетике”.