ОГЛАСНА ТАБЛА

Tagovi: punjeni hleb

НА ТАЊИРУ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Пуњени хлеб по рецепту старог пекара: Пун фила, мекан и издашан (ВИДЕО)

ОГЛАСНА ТАБЛА
Овако направљен и испечен хлеб може да се послужи као мезе, уз добро вино и маслине. Састојци: * 200мл воде + 50 до 70 мл