ОГЛАСНА ТАБЛА
ЗЛАТИБОРСКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

Свечано отворен “Месец иранског филма”

Уз присуство уваженог госта господина Амира Пурпезешка, директора Културног центра амбасаде И. Р. Иран, у Београду, свечано је отворен „Месец иранског филма”. Присутнима су се обратили директорка Културног центра „Златибор”, Даница Јевтић Шишовић и господин Пурпезешк. 

Обоје су истакли да је познавање и љубав према сопственој култури и традицији на првом месту, али да се уважавање и знање о другим културама света никако не коси са тим. Господин Пурпезешк је говорио о значају иранског флилма у свету, као и све значајнијим и бројнијим признањима у последњих пет деценија. 

Након свечаног отварања, присутни су одгледали филм „Тако близу, тако далеко”, док нас наредне суботе очекује пројекција анимираног филма „Мобарак”, а затим 23. новембра „Помахнитали топ”, док ће за крај, 30. новембра, бити пуштен филм „Коцка шећера”.

Све пројекције су у 19 часова, а улаз је слободан.

Златибор прес

Komentari

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ

Најстрожи закон о саобраћају стиже већ у јануару

ОГЛАСНА ТАБЛА

Пронађено тело у реци Рзав код Ариља

ОГЛАСНА ТАБЛА

Добро јутро: Смог или магла – како да их разликујемо

ОГЛАСНА ТАБЛА

У Србији почела да ради 5Г мрежа: Шта је то и штети ли здрављу

ОГЛАСНА ТАБЛА

Кембриџ дипломе за ужичке наставнике

ОГЛАСНА ТАБЛА

У Ужицу 17. децембра креће Пикадо лига – спорт, дружење и забава

ОГЛАСНА ТАБЛА

Jedinstvo nastavilo pobednički niz – trijumf u Kruševcu 4:1

ОГЛАСНА ТАБЛА

Публика уживала у наступу КУД-а „Севојно“ на Жестивалу 2025 (ВИДЕО)

ОГЛАСНА ТАБЛА

Данас је Ваведење Пресвете Богородице

ОГЛАСНА ТАБЛА