ОГЛАСНА ТАБЛА
ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ УЖИЧКЕ ВЕСТИ

Седам медаља за атлетичаре Ужица

За време новогодишњих и божићњих празника чланови Атлетског клуба „Ужице“ учествовали су на два атлетска такмичења. У Новогодишњој трци у Мрсаћу и Ибарском кросу у Краљеву, где су освојили су седам медаља (3/2/2). У трци атлетских школа на 1.500 метара у Мрсаћу, Марко Мићевић је освојио прво место. Он је у трци на 300 мерата, на Ибарском кросу освојио треће место. Млади и талентовани Михајло Јакшић је у тркама млађих пионира освојио прво место на Ибарском кросу (800 м), а друго место у Мрсаћу (1.500 м). Надарени Лазар Цукавац у тркама старијих пионира освојио је друго место на Ибарском кросу (800 м), а треће у трци у Мрсаћу (1.500 м). Дугогодишњи члан клуба Мирко Минић је у трци ветерана на Ибарском кросу освојио прво место (800 м).
Тренер Атлетског клуба „Ужице“ Жељко Челиковић: – Док су сви за време новогодишњих и божићних празника време проводили одмарајући се ми смо, пошто су деца на распусту, интензивније тренирали, тако да смо на овим тркама постигли добре резултате. У наредном периоду наставићемо са добрим и напорним радом где нас очекује велики број кросева и Првенство Србије у дворани за све узрасне категорије. Имам врло талентовану генерацију такмичара рођених 2011. и 2012. године, тако да ћу искористити њихов таленат и додати велики рад што ће довести до добрих резултата и наставка добрих резултата које смо постизали и претходних година. Користим ову прилику да честитам свима новогодишње и божићне празнике. Пуно среће двадесет и треће.