У сарадњи са руководством ОЈ Дом здравља, на захтев Градске општине (члана већа за област здравства) био је обезбеђен рад педијатра у другој смени и лабораторије у здравственој станици Севојно.
Због новонастале епидемиолошке ситуације и пораста броја оболелих од COVID 19, а услед недостатка здравствених радника у COVID амбуланти у Ужицу, лаборанта из здравствене станице Севојно су повукли у COVID амбуланту у Ужице а педијатар је на боловању због здравствених проблема.
За решавање новонасталог проблема Градска општина (члан већа за област здравства) упутила је захтев ОЈ Дома здравља Ужице да се пронађе решење које ће задовољити потребе грађана Севојна,добили смо обавештење које преносимо у целости: