Užice Oglasna Tabla
FOTO RAZGLEDNICA SPORT PLUS - UŽICE

Prvenstvo Uže Srbije za kadete i juniore

U subotu 28.septembra u Čačku, održano je Prvenstvo Uže Srbije u karateu za kadete i juniore. Takmičari Karate kluba „Užice“ ostvarili su zapažene rezultate.
Ženska ekipa kadetkinja u katama u sastavu Petra Gajić, Marija Bajić i Jana Ilić zauezela je treće mesto. Muška ekipa kadeta u borbama u sastavu Pavle Ristović, Vasilije Gudović i Boris Pejković poražena je u finalu i zauzela je drugo mesto, dok je ženska ekipa u borbama kadetkinja u sastavu Lidija Trmčić, Jana Ilić i Marija Bajić zauzela treće mesto.
U pojedinačnim nastupima u katama kod kadetkinja Marija Bajić osvojila je treće mesto. U borbama kod kadetkinja do 47 kg Lidija Trmčić treće mesto i Jana Ilić do 54 kg takođe treće mesto, dok je Jana Radović juniorka do 59 kg osvojila bronzanu medalju.

Izvor: karate klub Užice