OГЛАСНА ТАБЛА
СПОРТ ПЛУС - УЖИЦЕ УЖИЧКЕ ВЕСТИ ФОТО РАЗГЛЕДНИЦА

После добре игре Слобода савладала Слодес из Београда

Ужице – Довољно добра игра екипе Слободе синоћ у Великом парку, и потпуно заслужена победа над гостима из Београда.
КК Слобода Ужице – КК Слодес Београд 93:76 (47:36).
Рафалном паљбом за три поена утакмицу отварају, и у правцу који њима апсолутно одговара усмеравају домаћи кошаркаши (Божић две, Пријовић и Димитријевић по једну), и већ после три минута у двоцифреном су вођству (14:04). Ћубић у наставку игра неке добре минуте, те све до паузе између полувремена утакмица је у мирном, готово пријатељском ритму где домаћи кошаркаши рутински одржавају раније стечено вођство.
Пред наставак, 47:36 је у корист екипе Слободе.
И у другом полувремену кошаркаши Слободе контролишу дешавања на паркету, и нити у једном тренутку не дозвољавају гостима да припрете.
Како је предност константно фигурирала између 10 и 20 поена размака, тако је струка домаћих имала простора да неке минуте пружи и играчима са нешто скромнијом минутажом, и они су их, утисак је, јако фино искористили.
На крају, КК Слобода Ужице – КК Слодес Београд 93:76 (47:36)
Цела екипа Слободе вечерас је одиграла на заиста завидном нивоу. Посебно радује добра игра повратника из повреде Пријовића који је убацио 14 поена, као и Божића, Ћубића, Илкића итд.
Најефикаснији у екипи Слободе био је Илић са 17 поена, Илкић је постигао 16, Божић и Пријовић по 14, док је Димитријевић убацио 12.
Код гостију, поентерски су одскочили Радовић са 23, односно, Хукић са 14 поена.
Већ у четвртак од 18 часова, у заосталом мечу 17. кола, кошаркаши Слободе угостиће екипу Колубаре из Лазаревца.

Извештај: Ђорђе Станојчић/KK Слобода Ужице