22 јануара, 2020
Užice Oglasna Tabla
FOTO RAZGLEDNICA SPORT PLUS - UŽICE UŽIČKE VESTI

KK Užice odličan na “Trofeju Obrenovca 2019“

Na“Trofeju Obrenovca 2019“ koji se održao u nedelju 01.decembra u istoimenom gradu, nastupilo je oko 450 takmičara iz Srbije i Republike Srpske. Takmičarke Karate kluba „Užice“ ostvarili su zapažen rezultat, osvojivši dve zlatne i dve srebrne medalje u borbama.

Zlatne medalje osvojile su Lidija Trmčić kadetkinje do 47 kg i Jana Radović juniorka do 59 kg, dok su druga mesta zauzele Aleksandra Rogić nada do 54 kg i Jana Ilić kadetkinja do 54 kg.
Uspešan vikend za naš klub. U subotu su najmlađi nastupali u Kraljevu, dok su devojke imale poslednju proveru pred Balkansko Prvenstvo, koje se održava sledeći vikend u Sloveniji. Srbiju će predstavljati Lidija Trmčić i prvo učešće u reprezentaciji za Janu Radović. Želim im mnogo sportske sreće-rekao je trener Miloš Ršumović.