Užice Oglasna Tabla
FOTO RAZGLEDNICA SPORT PLUS - UŽICE UŽIČKE VESTI

Karatisti KK „Užice“ odlični u Čačku

U subotu 22.februara, u Čačku održan je Memorijalni turnir „Zoran Petrović-Kup Mladosti“ koji je okupio oko 500 takmičara do kategorije nada. Takmičari karate kluba „Užice“ ostarili su zapažene rezultate. U katama zlatne medalje osvojili su Sergej Kurćubić i Danko Milovanović, druga mesta su zauzeli Ognjen Zdravković i Nađa Trnavac, dok su treća mesta zauzeli Jorma Milojević i Nikola Radović.

U borbama zlatne medalje osvojili su Vuk Stevanović, Jovana Ćurčić i Nikola Radović, dok su bronze osvojili Jovana Pejić i Vuk Jelisavčić.

Sledeći vikend nas očekuje Prvenstvo regiona do kategorija nada, tako da smo ovaj turnir iskoristili kao generalnu probu. Dečica su pokazala zavidan prikaz znanja i nadam se da će ćemo sledeći vikend biti još uspešniji-rekao je trener Miloš Ršumović.