Uzice
јун 11, 2019
FOTO RAZGLEDNICA SPORT PLUS - UŽICE UŽIČKE VESTI

Karate klub „Užice“ niže uspehe

U subotu 01.juna u Priboju, održan je Memorijalni turnir „Dragan Bjelić“. Karatisti Karate kluba „Užice“ ostvarili su sledeće rezultate:

U katama zlatne medalje osvojili Sergrj Kurćubić i Vasilije Bogdanović, srebrne su osvojili Marko Bogdanović i Luka Bakić, dok su bronzane osvojili Nikola Filipovioć i Lazar Aćimović.

U borbama zlatne medalje osvojili su Jovana Ćurčić i Luka Bakić, srebrne su pripale Nikoli Radoviću, Nikoli Filipoviću i Lazaru Aćimoviću, dok je bronzu osvojio Vuk Jelisavčić.

Proteklog vikenda u Banja Luci, održano je Prvenstvo Balkana za decu do 14 godina. Naš grad i klub predstavljala su dva takmičara u borbama, koji su nastupili pod zastavom Srbije. Aleksandra Rogić 2006 do 47 kg i Kristian Delić 2006 preko 55 kg nisu uspeli da se domognu medalje, pošto su poraženi u drugom kolu. Više sreće drugi put.