Home / FOTO RAZGLEDNICA / Fudbaleri Zlatibora i dalje prvi, pobeda u Loznici

Fudbaleri Zlatibora i dalje prvi, pobeda u Loznici

Fudbaleri Zlatibora uspeli su da dođu do nove pobede u Srpskoj ligi Zapad, kojom su zadržali lidersko mesto na tabeli tri kola pre kraja jesenje polusezone.

Izabranici Vladimira Mudrinića slavili su na gostovanju Loznici sa 2-1, golovima Bogdana Miličića i Nikole Mladenovića, kojem je ovo bio osmi gol u sezoni. Na poluvremenu je rezultat bio nerešen (1-1).

Već u sredu Zlatibor će odigrati meč 1/8 finala Kupa Srbije sa ekipom Čukaričkog (Švajcarija, 14 časova).

Omladinci Zlatibora pobedili su FAP u Priboju sa 1-0, dok su kadeti poraženi na gostovanju užičkoj Slobodi sa 5-2. Pioniri Zlatibora su pobedom nad Sevojnom od 5-0 zadržali prvo mesto.

Utakmica 11. kola Zlatiborske okružne lige između Savinca i Čajetine prekinuta je u 83. minutu, pri vođstvu domaćih od 3-2. Golove za goste postigli su Ivan Lazović i Nemanja Kutlešić (7. gol u sezoni).

Fudbaleri Krive Reke zadržali su vodeće mesto u Opštinskoj ligi Užice, pobedivši Soko u Bajinoj Bašti sa 3-0, a sutra će ekipa Zlatibor 2 od 16 časova dočekati Policajac 92.

Izvor:Zlatiborpress