Uzice
новембар 15, 2019
FOTO RAZGLEDNICA SPORT PLUS - UŽICE

BEZ FINALA ZA PRVAKA SRBIJE, ALI SE VRAĆAMO PONOSNI U UŽICE

Pioniri FK Slobode nisu se plasiraju u finale završnog turnira za pionirskog prvaka Srbije. Oni su juče u Beogradu izgubili od Napretka iz Kruševca rezultatom 4:3. Poveli su Kruševljani golom Alekse Nikolića, dok je Matija Jovičić u 22. minutu duplirao prednost, ali Jovan Mitrović pred kraj prvog poluvremena smanjio prednost. U drugom poluvremenu Sloboda kreće agresivnije prema golu ekipe iz Kruševca. Prvo je Dušan Vrbić izjednačio u 49 minutu, a samo četri minuta kasnije Užičani dolaze do prednosti 3-2 golom Marka Radojevića. Ekipa Napretka golom Jočića dolaze do konačnih 4-3. Nemanja Blagojević, trener pionira kaže za naš portal da je ponosan na svoje momke i da se u Užice vraćaju uzdignute glave.