Home / FOTO RAZGLEDNICA / VRHUNSKA KOŠARKA U UŽICU – ODRŽAN „OPEN UŽICE 3X3“

VRHUNSKA KOŠARKA U UŽICU – ODRŽAN „OPEN UŽICE 3X3“

Na Trgu partizana u Užicu juče je održan“OPEN UŽICE 3X3″ Roda 3×3 turnir u basketu, gde je učestvovalo 18 muških ekipa i 5 ženskih. Kod muškaraca prva tri mesta zauzeli su:

1. „Olimp“ Beograd.
2. 3×3 SM
3. Hotel Karaburma

1. Hajdučice

Nikola  Mirković, koordinator celog ovog događaja za naš portal izneo je impresije.

-Užice Open je opravdao očekivanja, što se tiče same organizacije i kvaliteta basketa na turniru je učestvovalo 18 muških i 5 ženskih ekipa. Imali smo problema sa vremenskim uslovima, ali nas je ipak sreća poslužila da je 90 % organizacije turnira bio na trgu, sama završnica je morala biti u hali zbog kiše. Ono što je bitno da su igrači i publika bili veoma zadovoljni. Sledeće godine Roda Prvenstvo Srbije ponovo je u Užicu pa ćemo samo takmičenje unaprediti. Ekipa „Olimp-a“ iz Beograda je zauzela prvo mesto, osvojivši 100 000 din i plasman na završni turnir u Beogradu. Još jednom hvala Gradu Užicu koji je pružio nesebičnu podrršku, kao finansijski tako i tenički, zatim hvala JP „Veliki park“, kao i  Prvi Partizan ad Samostalni sindikat, ppu Industrijski Sindikat, Kapedunum elektro materijal, Cest La Vie, Vujago Elektro, Una poslastičarnica, Bukovik, Cmok, Diskoteka Tara Bajina Basta, Delta espreso Beograd, i naravno hvala vašem portalu koji je medijski ovaj događaj podigao na viši nivo.