29 јануара, 2020
Užice Oglasna Tabla
FOTO RAZGLEDNICA SPORT PLUS - UŽICE UŽIČKE VESTI

Poletarci i pioniri Karate kluba „Užice“ brilijantni u Čačku

U nedelju 15.decembra u Čačku održan je karate turnir „Čačanski pobednik“ u organizaciji karate kluba „Sloboda“ iz Čačka. Nastupilo je 250 takmičara iz 30 klubova. Karate klub „Užice“je nastupio sa ekipom poletaraca i pionira i u generalnom plasmanu osvojio prvo mesto sa 11 zlatnih, 5 srebrnih i 2 bronzane medalje.
U katama zlatne medalje osvojili su Oggnjen Zdravković, Nađa Trnavac, Sergej Kurćubić i Nikola Radović, druga mesta zauzeli Bogdan Janković i Nikola Filipović, dok su treća zauzeli Vuk Stevanović i Viktor Slavujević.
U borbama zlatne medalje osvojili su Jovana Pejić, Nikola Radović, Jovan Panić, Vuk Jelisavčić, Jovana Ćurčić, Aleksandar Despić i Luka Bakić, dok je Nikola Filipović zauzeo drugo mesto.