Home / FOTO RAZGLEDNICA / Novi poraz Slobode (VIDEO)

Novi poraz Slobode (VIDEO)

UŽICE – U 8. kolu Prve lige Srbije, Sloboda poražena od Metalca 0:2, strelci za goste Čumić u 72. i Milekić u 77. minutu.

Nastavila je Sloboda sa rasprodajom bodova, na način često viđen u ovom prvenstvu. Kad se činilo da će ove sezone hronično nefikasni Užičani i Milanovčani meč završiti bez golova, kardinalna greška kapitena domaćina Lazovića „pogurala“ je  Metalac do pobede.

Lazović je, u 72. minutu, sa 40 metara vratio loptu ka Miniću, osetio je Čumić šta se sprema, stigao do lopte pre istrčalog Minića, zaobišao ga i plasirao loptu u mrežu.

Demoralisani Užičani, pet minuta kasnije, dozvolili su da centrirana lopta padne pred Minićeg gol, ostala je dilema da li je Milekić okrznuo ili ne, pošto je završila pod prečkom, štoper Metalca primio je čestitike od saigrača,

U narednom 9. kolu Prve lige Srbije Sloboda gostuje ekipi OFK Žarkova.

Izvor: zoomue.rs