Home / FOTO RAZGLEDNICA / MEGA OBRT ZEMUNACA U POSLEDNJIH ŠEST MINUTA, SLOBODA SE VRATILA KUĆI BEZ BODOVA

MEGA OBRT ZEMUNACA U POSLEDNJIH ŠEST MINUTA, SLOBODA SE VRATILA KUĆI BEZ BODOVA

CECA GIF (2)

Zemun je posle velikog preokreta pobedio Užičane i sa nova tri boda došao do trećeg mesta, čime se primakao današnjem rivalu na samo tri koraka, Sloboda i dalje na poziciji koja vodi u elitu.

U Zemunu – malo čudo. Užičani su golom Nešovića u 65. minutu poveli u Gornjoj varoši. Bila je to kontra, zadnja linija Zemunaca loše je odreagovala, Nešović je sa 12, 13 metara po sredini opalio i uspeo da savlada golmana domaćina Kirovskog.

A, onda poslednjih šest minuta, dva preslikana gola i pobeda Zemuna. Dva puta aistirao je Beljić.

Prvo je probio po strani, ubacio sa boka, a Cvetković je iz trećeg pokušaja na meču uspeo glavom da savlada golmana Đurića u 88. minutu za 1:1.

I, kada se očekivalo da sudija odsvira kraj, ponovo je Beljić ubacio sa boka, odbrana Slobode je zaboravila na Bubanju, koji je glavom pogodio za 2:1 i pobedu vrednu tri boda i drugog mesta. Sada su Zemunci najveći rivali Užičanima za drugo mestu i plasman u Super ligu.

Izvor:zurnal.rs