Home / FOTO RAZGLEDNICA / ATLETIČARI „MLADOSTI“ IZ UŽICA SUPERIORNI NA PRVENSTVU SRBIJE

ATLETIČARI „MLADOSTI“ IZ UŽICA SUPERIORNI NA PRVENSTVU SRBIJE

Prethodnog viknda u Kruševcu je održano Prvenstvo Srbije u atletici za seniore i seniorke. Fenomenalan rezultat ostvarili su atletičari Atletskog kluba Mladost iz Užica osvajanjem čak osam medalja.

Dve zlatne medalje osvojio je Bojan Stanišić. Prvog dana trijumfovao je u trci na 1500m dok je drguog dana takmičenja neprikosnoven bio u trci na 800m. Prvo mesto u trci na 5000m osvojila je Olivera Jevtić. Prvak Srbije na 3000m stipl postao je Miloš Mitrović, dok je u trci na 3000m osvojio drugo mesto, kao i Olivera Jevtić u trci na 3000m.

Treće mesto u trci na 3000m stipl. osvojio je Milan Mitrović. I na kraju takmičenju trci štafeta 4x400m ekipa Mladosti u sastavu: Bojan Stanišić,Marko Jovičić, Milan Todorović i Đurđić Pavle osvojila je drugo mesto odmah iza štafete Crvene Zvezde.